fbpx

LIBERTAS GROUP s.r.o

info@libertasgroup.sk

Zanechaj nám správu

+421 911 878 311

Helpdesk

 poistenie online

poistenie online

Covidové časy preniesli naše služby do online sféry. Efektívne online zakladanie poistných zmlúv si naši klienti nevedia vynachváliť a pokračujeme s ním aj po pandémii. V článku sme vám zhrnuli zopár dôvodov, prečo je tomu tak. 

  • Rýchlosť

Jedno online stretnutie sa rovná dvom alebo trom osobným stretnutiam. Ako to? Klient viac nemusí prehľadávať diár, aby zistil, kedy sa mu oplatí dochádzať na pobočku, stáť v dopravných zápchach či hľadať miesto na parkovanie. S našimi odborníkmi sa spojí kdekoľvek a kedykoľvek.

  • Pohodlné uzatvorenie zmluvy

Nezáleží nám na tom, či počas uzatvárania zmluvy sedí klient na gauči v teplákoch alebo v obleku vo svojej kancelárii. Sústredíme sa na podstatné veci a to je vytvorenie poistenia na mieru a  uzatvorenie zmluvy doslova pár klikmi.

  • Individuálny prístup

Online stretnutia ponúkajú vynikajúci priestor na zoznámenie sa s  individuálnymi potrebami a požiadavkami klienta, na základe ktorých vieme vypracovať návrhy poistných zmlúv. Tie s klientom preberáme úplne rovnako, ako na osobnom stretnutí. Pomocou zdieľania obrazovky klient vidí všetky materiály, ktoré spolu prechádzame tak, ako by ich mal priamo na stole.

  • Dosť bolo papierovačiek

Pamätáte si na časy, kedy boli k vybaveniu novej zmluvy potrebné štósy papierov? Zakladačom a euroobalom odzvonilo. Online systém ponúka možnosti archivovania starých zmlúv, ich zmien, dodatkov a taktiež materiály k vytváraniu nových zmluvných vzťahov s okamžitou platnosťou.

  • Efektivita a jednoduchosť

Bez zbytočných papierov, zdĺhavých termínov a vybavovačiek. Všetko zrealizujeme online pomocou jednoduchého a prehľadného systému. Vybavenie poistenia už viac nie je zbytočne zdĺhavá záležitosť.

  • Bezplatné a odborné poradenstvo

Bezplatné poradenstvo a vysoká miera odbornosti sú kvality, ktoré svojim klientom ponúkame už 11 rokov a ani pandémia na ne nemala dosah. Práve naopak,  vyvinuli sme komplexný systém poistenia online, ktorý ešte väčšmi zvýrazňuje vysokú mieru kvality našich proklientských služieb.

„Napriek všetkým výhodám online stretnutia, by som mal záujem veci riešiť osobne. Je to možné?“

Samozrejme. Naďalej fungujeme aj fyzicky na našej pobočke.
Ak vám osobný kontakt vyhovuje predsa len viac, radi Vás uvidíme 🙂