Neživotné poistenie

Celý život sa snažíme zabezpečiť si bývanie, životný komfort, dobrú prácu, alebo si len spraviť radosť kúpou drobností či cestovaním. Preto je veľmi dôležité myslieť dopredu a tieto veci si poistiť.

Rozhodnite sa správne. Poradíme vám, ktorá poisťovňa je pre Vás tá najvýhodnejšia.

Zaručujeme prehľadné nacenenie všetkých poisťovní a tým Vám umožňujeme výber najvhodnejšieho riešenia z hľadiska ceny a služieb.

Zabezpečujeme zachovanie najnižšej možnej ceny aj do budúcnosti, pretože výročie poistenia sledujeme za Vás.

V prípade zmeny poisťovne vypracujeme výpoveď súčasnej zmluvy. Väčšina nových produktov sa dá uzatvoriť aj pohodlne online.

Monitorujeme za Vás novinky v produktoch.

jedlicka@libertasgroup.sk

MARIÁN JEDLIČKA manažér hypotekárneho oddelenia a investícii

vitekova@libertasgroup.sk

MGR. MONIKA VITEKOVÁ manažérka externých projektov

Pripravíme pre Vás najvýhodnejšie neživotné poistenie.

V rámci neživotného poistenia existuje množstvo produktov, ktoré nám pomôžu v neočakávaných životných situáciách. Pri každom z nich je dôležité nájsť najvhodnejší pomer krytia a ceny, aby nás dané poistenie spoľahlivo krylo, ale „nevyhadzovali“ sme zaň zbytočne veľa peňazí.

Často kladené otázky

Poistením nehnuteľnosti  sa ochránime pred katastrofickým scenárom v prípade značného poškodenia bytu alebo domu. Poistením domácnosti si zabezpečíme náhradu škody na všetkom, čo robí náš dom domovom (nábytok, spotrebiče, športové potreby, oblečenie, cennosti, atď.).

Pokiaľ spôsobíme vedením vozidla škodu niekomu inému, kryje nás povinné zmluvné poistenie (PZP). Ak sa ale udeje niečo s naším vlastným vozidlom, či už našim zavinením alebo nie, pomôže nám havarijné poistenie (KASKO) a poistenie finančnej straty (GAP).

V prípade, že nechtiac spôsobíme škodu svojmu zamestnávateľovi, môžeme sa spoľahnúť na poistenie zodpovednosti za škody spôsobené pri výkone povolania. 

Popri všetkých týchto záležitostiach nevyhnutných pre život si aspoň raz za čas doprajeme aj relax v podobe dovolenky v zahraničí. Aby sme si ju však skutočne užili a nemuseli myslieť na to, čo budeme robiť ak nás náhodou postretne úraz, choroba alebo spôsobíme škodu druhým, malo by byť povinnou súčasťou našej dovolenkovej výbavy aj cestovné poistenie.

POTREBUJEM POMOC!

Slovenský poistný trh ponúka veľkú škálu produktov, ktoré sa líšia v poplatkoch, cene, poistnej ochrane (každé pripoistenie má aj všeobecné výluky), či časových lehotách a to si vyžaduje odborné porovnanie, ktoré Vám my poskytneme..