Doplnkové dôchodkové sporenie

Ak si chcete zaslúžený odpočinok naozaj užiť, nespoliehajte sa na dôchodok od štátu. Vytvorte si ďalší zdroj príjmu na svojom súkromnom účte a využite všetky možnosti ktoré máte k dispozícií.

Prečo je výhodné využívať III. pilier?

Jeho najväčšou výhodou je možnosť príspevku od zamestnávateľa.

Dôležité je orientovať sa vo veľkom množstve dávkových plánov, ktoré od roku 1996 vznikli a vedieť, ktorý z nich máte a či je pre Vás najvhodnejší. Avšak to je pre laika neľahká úloha, preto stoja po Vašom boku naši špecializovaní odborníci.

Pred vstupom do DDS-ky je vhodné zistiť, či je to optimálna forma sporenia práve pre Vás, akým spôsobom Vám bude zamestnávateľ prispievať a akým spôsobom budete takto  nasporené prostriedky čerpať.

zuscikova@libertasgroup.sk
0908 875 966

VERONIKA ZARAMBUKAS riaditeľka spoločnosti

hrabakova@libertasgroup.sk
0903 713 222

MGR. LENKA HRABÁKOVÁ senior koznultantka

belovicova@libertasgroup.sk
0948 859 222

DASA BELOVIČOVÁ koznultantka

Ako funguje III. pilier?

V DDS v minulosti tiež prebehlo niekoľko zákonom stanovených novelizácií, čo malo dopad na zmeny dávkových plánov. Vysvetlíme Vám, ako tieto zmeny ovplyvnili podmienky čerpania dôchodkov z tretieho piliera.

Práve týmto zmenám sa venujeme na osobných stretnutiach. Zároveň Vám ukážeme, čo v III. pilieri viete ovplyvniť už v produktívnom veku. Tiež poukazujeme na prepojenosť III. piliera s ostatnými piliermi.

Často kladené otázky

III. pilier sa neoplatí každému. Závisí to od možnosti príspevku Vášho zamestnávateľa a jeho výšky. 

POTREBUJEM POMOC!

Rovnako dôležité, ako zvoliť si zo štyroch spoločností na trhu tú, ktorá Vám najviac vyhovuje, je aj vedieť o všetkých dôležitých legislatívnych zmenách v III. pilieri počas celej doby účasti. Práve s tým, Vám pomôže naša spoločnosť.