NAŠI KLIENTI NÁS MAJÚ RADI

Sme ľudia nadšení pre svet financií. Neustále sa vzdelávame, aby sme Vám ukázali zákulisie finančného trhu. Vstúpte doň s nami. 

Maggie

Veľmi som spokojná už veľa rokov... po tom, ako som mala dosť zlú skúsenosť s jednou veľkou poisťovacou spoločnosťou, ktorá má na každom kroku billboardy, akí sú najúspešnejší, som konečne spoznala spoločnosť Libertas, kde viem, že sa môžem na všetko ohľadom investícií, hypotéky a poistenia úplne spoľahnúť. Vždy, keď sa na niečom dohodneme, tak to platí k mojej spokojnosti. Ďakujem!

Katarína

Profesionálne poradenstvo pri každom poisteíi a ďalší servis navyše. Nie je snaha len zarobiť za každú cenu. Podrobne vysvetlia a poradia, je na klientovi, ako sa rozhodne. Ako bonus kompletne informácie o dôchodkových pilieroch a dávkach zo Sociálnej poisťovne. Ďakujem za pomoc a osobný prístup.

Jan

Ich prístup a jednanie boli profesionálne, vzhľadom na moje záujmy ako klienta. Všetko bolo vysvetlené tak, aby klient pochopil dôsledky a mal ucelený celkový obraz... Aj s dôrazom na skryté detaily, ktoré si človek často nevšimne. Bol som veľmi spokojný s ich prístupom a osobným jednaním.

Martina

Ďakujem všetkým skvelým ľuďom z Libertas Group za ich dlhoročnú prácu a podporu, vďaka ktorej si už roky vždy poriešim hypo a poistky bez stresov a behačiek. Tešim sa na spoluprácu s Vami aj do ďalších rokov. Vrelo doporučujem sa na nich obrátiť.

Lenka

Libertas je top! Naučila som sa tam veľa vecí, získala informácie, ktoré by som len ťažko dostala na jednotlivých úradoch ako Sociálna poisťovňa, úrad práce atď… tu je všetko pod jednou strechou. Perfektný kolektív, super prístup a hlavne vysoká profesionalita! Nie je otázka, na ktorú nedajú odpoveď. Ak potrebujete poradiť a pomôcť s poistením životným, neživotným, šetrenie atď… určite neváhajte a navštívte Libertas group!

Client Photo
Ľubica

Kolektív príjemných mladých ľudí, ktorí sú vysoko proklientsky orientovaní. Odporúčam každému, kto sa chce vysomáriť v dôchodkových pilieroch.

Client Photo
Katarína

Som dlhoročný spokojný klient.Vzdy mi pomôžu.

Client Photo
Peter

Objektivita, skutočne zameranie sa na klienta a jeho potreby (nie na potreby institucie s najvyššou províziou pre makléra ako to býva zvykom). Fajn ľudia, ktorí sa vyznajú v tom, čo robia!

Client Photo
Tatiana

Oslovili ma začiatkom roka 2011, ako som neskôr zistila, v ich samotných začiatkoch. Optimalizovali mi vtedy existujúce životné poistky, čím som získala vyššie krytie pri nižších mesačných nákladoch. Odvtedy sa udialo mnoho ďalších udalostí v mojom živote a v každom smere mi pomohli, či už s úpravou existujúcej zmluvy alebo uzatvorením novej zmluvy. Oceňujem ich odbornú stránku a prehľad, pri návrhoch nových poistiek som vždy dostala porovnanie minimálne 3-4 poisťovní s vysvetlením plusov a mínusov každej ponuky. Pre celú našu rodinu zabezpečujú aj servis existujúcich zmlúv, za čo sme im vďační. Keď vyšiel nový produkt, ktorý ponúkal niečo výhodnejšie, ako sme mali, neváhali nás iniciatívne kontaktovať a predostrieť nám riešenie - ponuku novej poistky so súčasnou úpravou existujúcej poistky, čoho výsledkom bola opäť len naša spokojnosť - vyššie krytie a zníženie mesačných platieb. Žiaľ sme už riešili aj poistnú udalosť a jediné, čo sa od nás požadovalo, boli lekárske správy, všetko ostatné zabezpečili oni a nám bez problémov prišlo rozhodnutie o poistnom plnení, ktoré sme obratom aj dostali uhradené. Naposledy ma oslovili začiatkom tohto týždňa s úpravou fondov druhého piliera a síce to pre mňa bude "robota navyše" ísť do Sociálnej poisťovne pre jeden dokument, ktorý mi umožní zmeniť dôchodcovskú správcovskú spoločnosť, neváham, lebo viem, že oni presne vedia, čo robia a radia svojim klientom. Spoločnosť Libertas Group s.r.o. vrelo odporúčam, naozaj maximálne vedia vyjsť v ústrety svojim klientom.