HYPOTÉKA NA MIERU

Premýšľate nad novým bývaním? Pravdepodobne sa hypotéke nevyhnete. Preto je dôležité vyberať si nielen na základe najnižšieho úroku, ale aj bankou stanovených podmienok k poskytnutiu úveru.

Hypoteka, Uver, Libertasgroup

Pri výbere hypotéky zaručujeme objektívne zhodnotenie ceny, kvalitu služieb a servis.

Každá banka hlási tie najlepšie podmienky. Ako zistíte, že sú skutočne výhodné konkrétne pre Vás, pre Vašu životnú situáciu?

V Libertas Group máme zmapované všetky banky a produkty na trhu. Preto Vám ich vieme s ľahkosťou porovnať a spolu s Vami vybrať ten najvýhodnejší.

Počas nášho úvodného stretnutia Vám poskytneme základné informácie o celom procese a predstavíme Vám, čo všetko budete na vybavenie hypotéky potrebovať. Podľa Vašej situácie Vám nezáväzne vypracujeme ponuky. Následne Vás prevedieme celým procesom čerpania hypotéky, pričom za Vás vybavíme vklad do katastra, následné overenie v banke či vinkuláciu poistenia nehnuteľnosti.

Marian Jedlicka

MARIÁN JEDLIČKA

manažér hypotekárneho oddelenia a investícii
jedlicka@libertasgroup.sk
0948 963 922

ZÍSKAJTE NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU S LIBERTAS GROUP

Povedzte nám, ako by ste chceli bývať alebo kde ste si vyhliadli svoj nový domov. My Vám zas povieme, aké sú Vaše možnosti. Libertas Group Vám poskytne prehľadné nacenenie všetkých bánk.

Často kladené otázky

Zaručujeme prehľadné nacenenie všetkých bánk a tým Vám umožňujeme výber najvhodnejšieho riešenia. Zosumarizujeme Vám podklady k žiadosti a pri podpise hypotékovej zmluvy sme s Vami v banke osobne.

Priebežne Vás informujeme o novelách a zmenách zákona v bankovom sektore.

Sledujeme za Vás výročie fixácie a tým umožňujeme udržanie najnižšieho možného úroku počas celej doby splácania hypotekéky.

Skontrolujeme Vám podklady k nehnuteľnosti (kúpna zmluva, list vlastníctva, znalecký posudok a pod.)

POTREBUJEM POMOC!

Banky na Slovensku ponúkajú veľkú škálu produktov, ktoré sa líšia v poplatkoch, úrokovej sadzbe, poistnej ochrane, či časových lehotách a to si vyžaduje odborné porovnanie, ktoré Vám my poskytneme..